Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA - YLLI

Ylli në epërsi pas çerekut të parë

Ylli në epërsi pas çerekut të parë


14 May, 2022 @19:23

Posa ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së tretë gjysmëfinale të PlayOffit mes Prishtinës dhe Yllit, ndërsa suharekasit kanë marrë epërsinë 11-18 pas 10 minutave të para lojë.

Prishtina, në 5 minutat e para të ndeshjes ka shënuar vetëm dy pikë, për tu këndellur paksa në ndërkohë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga