Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - RAHOVECI

Ylli - Rahoveci, pesëshet startuese

DESIGN: TOPSPORTI

Ylli - Rahoveci, pesëshet startuese


2 March, 2022 @16:52

Me fillim nga ora 17:00, Ylli dhe Rahoveci përballen sot mes tyre në Ligën Unike.

PESËSHET STARTUESE:

YLLI: Malcolm Grant, Erjon Kastrati, Gëzim Morina, Mikaile Tmusic, Henrik Sirko.

RAHOVECI: TJ Dunans, Musab Mala, Ivan Koljevic, Arion Ballku, Fisnik Rugova.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike