Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI

Ylli shkëput marrëveshjen me basketbollistin amerikan

Ylli shkëput marrëveshjen me basketbollistin amerikan


24 November, 2021 @19:48

Përmes një postimi në Facebook, klubi i Yllit ka njoftuar për shkëputjen e kontratës me njërin prej basketbollistëve të tij.

Me marrëveshje të përbashkët, klubi suharekas ka shkëputur bashkëpunimin me basketbollistin Brandon Randolph.

TABELA AKTUALE

Ylli e ka falënderuar basketbollistin për kontributin e tij, si dhe i ka uruar suksese në të ardhmen.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike