Të gjitha lajmet

LOS ANGELES LAKERS

Zyrtare: JR Smith e LeBron James bashkohen sërish

FOTO / Cavs

Zyrtare: JR Smith e LeBron James bashkohen sërish

1 July, 2020 @21:24

Edhe pse ishte e ditur ditë më parë, Los Angeles Lakers, para pak çastesh e zyrtarizoi lojtarin JR Smith.

Smith ishte bashkëlojtar me LeBron Jamesin në vitin 2016 në Cleveland Cavaliers, ku arritën titullin kampion duke e mposhtur Golden State Warriorsat.

JR Smith do të jetë një armë e mirë nga vija e treshit, ngase nga skuadra ishte larguar Avery Bradley javë më parë.

Lojtari JR Smith te Lakers vjen nga skuadra Cleveland Cavaliers.

LAKERS

Bradley nuk dëshiron të luaj me Lakers

FOTO / NBA

24 June, 2020 @10:35

Fundori amerikan i Los Angeles Lakersit, Avery Bradley, nuk dëshiron të luaj ndeshjet e mbetura të stinorit në NBA. Bradley…

KOMUNIKATA E NBA-së

NBA në bisedime me Walt Disney për vazhdim të stinorit!

Foto: B/R

24 May, 2020 @8:08

Drejtuesit e NBA-së janë takuar me kompaninë e njohur Walt Disney, ashtu që të shikojnë mundësinë për vazhdimin e stinorit…

KNICKS LEGEND

Legjenda e NBA-së del pozitiv në COVID-19

23 May, 2020 @9:12

Legjenda e NBA-së dhe e New York Knicksit, Patrick Ewing, është testuar pozitiv në coronavirus. Lajmin e bëri të ditur…

PSA CARD

Edhe një rekord nga Michael Jordan

Foto: NTV

22 May, 2020 @23:51

Pas rikthimit të Michael Jordanit në skenë me dokumentarin The Last Dance, legjenda e basketbollit ka shënuar edhe një rekord…

MEMO

Ndërron jetë trajneri legjendar i Utah Jazzit, Jerry Sloan

Foto: nba.com/jazz

22 May, 2020 @16:55

Në moshën 78 vjeçare sot në mëngjes ka ndërruar jetë trajneri legjendar i ekipit të Utah Jazzit, Jerry Sloan. …

Të gjitha lajmet nga NBA