Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: VËLLAZNIMI-PRIZRENI

1 pikë dallim pas çerekut të parë

1 pikë dallim pas çerekut të parë


3 December, 2022 @17:18

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Vëllaznimit dhe Prizrenit, që po luhet në këto momente në Shani Nushi, ndërsa vendasit kanë fituar këtë 10-minutësh të lojës, 18-17.

Më efikasi është Jordan Harris me 9 pikë, ndërsa te Prizreni me 6 pikë Dachon Burke është më i dalluari për momentin.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga