Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: RAHOVECI - YLLI

2 pikë dallim para çerekut të fundit

2 pikë dallim para çerekut të fundit


10 September, 2022 @18:24

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet Rahovecit dhe Yllit, që po kalon si derbi i vërtetë, ndërsa këtë çerek me një pikë dallim e ka marrë Ylli, 23-24.

Rezultati i përgjithshëm para se të futemi në 10-minutat e fundit të lojës është 73-71 në të mirë të Rahovecit, ndërsa më efikasi te vendasit mbetet Jahii Carson me 15 pikë të shënuara.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga