Të gjitha lajmet

PJESA E PARË: TREPÇA - BASHKIMI

21 pikë epërsia në ndeshjen Trepça - Bashkimi

TOPSPORTI / A.P

21 pikë epërsia në ndeshjen Trepça - Bashkimi

2 October, 2019 @17:42

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Bashkimit.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 27-48 në favor të skuadrës prizrenase.

Aktualisht më i miri te Bashkimi është Musab Mala me 13 pikë e 4 asistime, kurse te Trepça Dj Hanes me 14 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

TRANSMETIMI

Livestream: Rahoveci - Cluj

2 October, 2019 @17:23

Nënkampioni i Kosovës në basketboll, Rahoveci, për herë të parë në histori të klubit, sonte do të zhvillojë një ndeshje…

FIBA EUROPE CUP

Debutimi i Rahovecit në garat evropiane, sonte

2 October, 2019 @13:00

Për herë të parë në histori të klubit, sonte Rahoveci do të zhvillojë një ndeshje ndërkombëtare. Me fillim nga ora…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (1)

1 October, 2019 @18:35

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së parë të stinorit 2019/20 të Superligës së Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur…

PAS HUMBJES SË THELLË

Lipjani regjistron të huajin e parë

TOPSPORTI/ Arkiv

1 October, 2019 @16:39

Pas humbjes së thellë në xhiron e parë të Superligës, skuadra e Lipjanit, që po kalon stinorin e dytë në…

PRIZRENI

Rifati: Prizreni synon Play-offin dhe gjysmëfinalen e Kupës

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

30 September, 2019 @19:03

Trajneri i Prizrenit, Arbnor Rifati, ka treguar synimet e skuadrës për faqen zyrtare të FBK-së. “Edhe pse kemi filluar me…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga