Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Kosova - Zvicra, 11-shet startuese

Kosova - Zvicra, 11-shet startuese


9 September, 2023 @19:31

Primoz Gliha i Kosovës dhe Murat Yakin i Zvicrës janë të gatshëm për ndeshje, ndërsa ata kanë bërë gati edhe 11-shet startuese të tyre për duelin që luhet sonte prej 20:45 në Prishtinë.

KOSOVA XI: Muric; Aliti, Rrahmani, Vojvoda, Paqarada; Loshaj, Fazliji, Berisha V.; Rashica, Berisha B., Muriqi.

ZVICRA XI: Sommer; Fernandes, Akanji, Zakaria, Admouni; Freuler, Xhaka, Rodriguez, Vargas, Schar; Shaqiri.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian