Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 20-MINUTAVE LOJË

4 pikë dallimi pas pjesës së parë

4 pikë dallimi pas pjesës së parë


12 March, 2023 @19:59

Posa ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Yllit dhe Prizrenit që po luhet në 13 qershori të Suharekës, ndërsa Ylli është në avantazh të lehtë, pasi që pas çerekut të parë 22-10, në të dytin Prizreni është këndellur me 15-23 për tu mbyllë 20-minutëshi i parë i ndeshjes, 37-33.

Koshashënuesi më i mirë te Ylli pas pjesës së parë është Chris Harris me 11 pikë, ndërsa te Prizreni Muhamedali Janjeva me 10.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga