Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - RAHOVECI

5 lojtarë me pikë dyshifrore, përfundon pjesa e parë

5 lojtarë me pikë dyshifrore, përfundon pjesa e parë


17 November, 2021 @19:45

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Bashkimi - Rahoveci.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 49-43 në të mirë të skuadrës prizrenase.

Bashkimi në çerekun e parë e kishte një epërsi prej 3 pikëve, derisa epërsinë e zgjeroi në 10 minutëshin e dytë në 6 pikë.

Avi Toomer me 13 pikë dhe Julien Lewis me 11 pikë aktualisht janë më të mirët te Bashkimi, kurse te Rahoveci Musab Mala me 11 pikë dhe Arion Balluku e Fisnik Rugova me nga 10 pikë secili,

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


BASHKIMI - RAHOVECI

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)

FBK Superliga

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)

17/11/21 @ 19:18

PRISHTINA - YLLI

Përmbysje për fitore, Ylli edhe pa Kastratin e Morinën mposhtë Prishtinën

FBK Superliga

Përmbysje për fitore, Ylli edhe pa Kastratin e Morinën mposhtë Prishtinën

17/11/21 @ 19:03

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Bashkimi - Rahoveci

FBK Superliga

Pesëshet e para: Bashkimi - Rahoveci

17/11/21 @ 18:59

PRISHTINA - YLLI

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

17/11/21 @ 18:28

PRISHTINA - YLLI

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

FBK Superliga

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

17/11/21 @ 17:53

PRISHTINA - YLLI

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

FBK Superliga

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

17/11/21 @ 17:17

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

17/11/21 @ 16:54

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)

FBK Superliga

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)

17/11/21 @ 19:18

PRISHTINA - YLLI

Përmbysje për fitore, Ylli edhe pa Kastratin e Morinën mposhtë Prishtinën

FBK Superliga

Përmbysje për fitore, Ylli edhe pa Kastratin e Morinën mposhtë Prishtinën

17/11/21 @ 19:03

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Bashkimi - Rahoveci

FBK Superliga

Pesëshet e para: Bashkimi - Rahoveci

17/11/21 @ 18:59

PRISHTINA - YLLI

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

17/11/21 @ 18:28

PRISHTINA - YLLI

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

FBK Superliga

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

17/11/21 @ 17:53

PRISHTINA - YLLI

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

FBK Superliga

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

17/11/21 @ 17:17

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

17/11/21 @ 16:54

KOSOVA

Arbnor Rifati i bashkohet shtabit teknik të reprezentacionit

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/Përfaqësuesja/International

Arbnor Rifati i bashkohet shtabit teknik të reprezentacionit

16/11/21 @ 14:32

RAHOVECI - YLLI

Rahoveci ende pa fitore në Ligën Unike

Liga Unike/FBK Superliga

Rahoveci ende pa fitore në Ligën Unike

13/11/21 @ 19:09

VRESHTARËT

Trajneri i ri i Rahovecit sot debuton

Liga Unike/FBK Superliga

Trajneri i ri i Rahovecit sot debuton

13/11/21 @ 08:33


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga