Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

5-shet e para: Prizreni-Prishtina

5-shet e para: Prizreni-Prishtina


28 April, 2022 @20:45

Dueli i dytë i cerekfinales së PlayOffit të Superligës nis pas pak në Prizren, ndërsa takohen Prizreni’16 dhe Prishtina.

Trajneri Arbnor Rifati dhe ai i mysafirëve Ante Nazor, kanë vendosur të dalin me këto pesëshe në këtë ndeshje:

PRIZRENI: Robert McCoy, Arti Hajdari, Darrell Davis, Urim Zenelaj, Xavier Cannefax.

PRISHTINA: Jan Palokaj, Henry Dugat, Meriton Ismaili, Muhamedali Janjeva, Jetmir Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga