Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - BENFICA

Barazim pas pjesës së parë

Barazim pas pjesës së parë


21 September, 2022 @22:41

Ka përfunduar edhe çereku i dytë i ndeshjes mes Yllit dhe Benficës, ndërsa portugezët kanë fituar këtë çerek me rezultat 23-28, derisa pjesa e parë përfundoi me rezultat të barabartë, 42-42.

Më efikasi te Ylli pas pjesës së parë të ndeshjes është Bashir Ahmed me 14 pikë, ndërsa te Benfica po dallohet Tomas Barroso që ka shënuar 9 pikë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga