Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: BASHKIMI - PEJA

Bashkimi afër barazimit të serisë

Bashkimi afër barazimit të serisë


30 April, 2022 @22:03

Bashkimi është 10 minuta larg barazimit të serisë çerekfinale të Play Offit kundër Pejës.

Rezultati aktual është 61-52.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga