Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Bashkimi-Drita, 5-shet e para

Bashkimi-Drita, 5-shet e para


5 March, 2022 @19:57

Pas pak nis përballja mes Bashkimit dhe Dritës, ku prizrenasit presin fitore të sigurt.

Në këtë ndeshje debuton trajneri Dragan Radulovic te Bashkimi, ndërsa pesëshet e para të ekipeve janë:

BASHKIMI: Julien Lewis, Valon Bunjaku, Alban Veseli, Corey Ross, John Florveus.

DRITA: Labinot Ibrahimi, Qëndrim Demi, Nart Llapashtica, Isaiah Johnson, Enis Morina.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga