Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - BASHKIMI

Bashkimi përmbys epërsinë e Yllit!

Bashkimi përmbys epërsinë e Yllit!


11 February, 2022 @20:49

Dueli gjysmëfinal ndërmjet Yllit dhe Bashkimit po kalon në një atmosferë të zjarrtë, ndërsa beteja e madhe në parket ka bërë që prizrenasit të rikthehen në lojë pas çerekut të parë dhe të marrin çerekun e dytë me 12-24 për të mbyllur pjesën e parë në epërsi, 37-39.

Derisa Erjon Kastrati është më efikasi te Ylli me 13 pikë pas pjesës së parë, te Bashkimi i jashtëzakonshëm po tregohet përforcimi i fundit i ekipit, qendra John Florveus, që gjithashtu ka shënuar 13 pikë.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës