Të gjitha lajmet

LIGA E FEMRAVE

Bashkimi rikthen dy ish lojtare dhe transferon një malaziase

Bashkimi rikthen dy ish lojtare dhe transferon një malaziase


15 January, 2021 @18:52

Lideri aktual i Superligës së femrave, Bashkimi, ka kthyer në skuadër dy ish lojtare.

Fanellën e portokalltë këtë stinor do ta veshin sërish Ulpiana Emra dhe Vlera Vraniqi, të cilat ishin larguar në këtë fillimstinor.

Vashat prizrenase gjithashtu kanë shtuar forcë në përbërjen e tyre edhe me transferimin e malaziases, Teodora Saric, e cila është transferuar nga Spanja.


TREPÇA

18 vjeçari 202 centimetërsh nënshkruan me Trepçën

FBK Superliga

18 vjeçari 202 centimetërsh nënshkruan me Trepçën

15/01/21 @ 18:37

BERISHA & BOJKU

Feronikeli siguron shërbimet e dyshes pejane

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Feronikeli siguron shërbimet e dyshes pejane

15/01/21 @ 18:27

TRANSFER

Sollova te Vëllaznimi

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Sollova te Vëllaznimi

15/01/21 @ 18:12

VIDEO

Gary Blackston, i huaji i tretë te Sigal Prishtina

FBK Superliga

Gary Blackston, i huaji i tretë te Sigal Prishtina

15/01/21 @ 18:00

TRANSFERIMET

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

15/01/21 @ 17:51

ZYRTARE

Sigal Prishtina transferon ish lojtarin e Pejës

FBK Superliga

Sigal Prishtina transferon ish lojtarin e Pejës

15/01/21 @ 17:47

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XI)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XI)

25/01/21 @ 12:49

KBF TREPÇA - KBF PRISHTINA

KBF Prishtina e pamëshirshme ndaj KBF Trepçës

FBK Liga e Femrave

KBF Prishtina e pamëshirshme ndaj KBF Trepçës

24/01/21 @ 14:54

KBF TREPÇA - KBF PRISHTINA

Me 46 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

FBK Liga e Femrave

Me 46 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

24/01/21 @ 13:48

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Trepça - KBF Prishtina

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Trepça - KBF Prishtina

24/01/21 @ 12:58

LIGA E FEMRAVE

Xhiroja mbyllet në “Minatori”

FBK Liga e Femrave

Xhiroja mbyllet në “Minatori”

24/01/21 @ 09:17

KBF VËLLAZNIMI - KBF KASTRIOTI

Baker gati gjysmën e pikëve në fitore

FBK Liga e Femrave

Baker gati gjysmën e pikëve në fitore

23/01/21 @ 16:35

KBF BASHKIMI - KBF PENZA

KBF Bashkimi e hap pjesën e dytë me fitore

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi e hap pjesën e dytë me fitore

23/01/21 @ 15:26

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Kastrioti - KBF Vëllaznimi

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Kastrioti - KBF Vëllaznimi

23/01/21 @ 13:34

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

23/01/21 @ 12:58

LIGA E FEMRAVE

KBF Kastrioti i përforcuar kërkon fitoren e parë ndaj KBF Vëllaznimit

FBK Liga e Femrave

KBF Kastrioti i përforcuar kërkon fitoren e parë ndaj KBF Vëllaznimit

23/01/21 @ 11:11


Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave