Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - PRIZRENI

Ç1: Barazim pas 10 minutave

Ç1: Barazim pas 10 minutave


2 March, 2019 @19:15

Pas 10 minutave lojë rezultati në ndeshjen Ylli - Prizreni është i barabartë 18-18.

Clayton Everett është më i miri te Ylli me 9 pikë, derisa te Prizreni Elliott Cole me 7.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga