Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - PRIZRENI

Ylli vs. Prizreni, 5-shet startuese

BOROZANI / ARKIV

Ylli vs. Prizreni, 5-shet startuese


2 March, 2019 @18:46

Me fillim nga ora 19:00, sonte për vendin e tretë të Kupës së Kosovës në Rahovec do të përballen Ylli dhe Prizreni.

Pesëshet startuese:

YLLI: Egzon Kuqi, Clayton Everett, Leonard Mekaj, Alban Veseli, Romello Banks,

PRIZRENI: Eliott Cole, Brandon Scott, Malcolm Canada, Blend Matoshi, Ergin Grosha.


BARCELONA - REAL MADRID

Barcelona dominon edhe në basketboll El Clasicon

Euroleague

Barcelona dominon edhe në basketboll El Clasicon

01/03/19 @ 23:42

OLYMPIACOS - CSKA MOSKA

Cska e sigurtë ndaj Olympiacosit

Euroleague

Cska e sigurtë ndaj Olympiacosit

01/03/19 @ 23:31

KUPA E KOSOVËS: RAHOVECI - PRIZRENI

Përmbysje fantastike për finale historike!

FBK Superliga

Përmbysje fantastike për finale historike!

01/03/19 @ 20:26

RAHOVECI - PRIZRENI

Rezultati ngushtohet edhe më shumë

FBK Superliga

Rezultati ngushtohet edhe më shumë

01/03/19 @ 20:19

RAHOVECI - PRIZRENI

9 pikë epërsi pas pjesës së parë

FBK Superliga

9 pikë epërsi pas pjesës së parë

01/03/19 @ 19:53

KUPA E KOSOVËS: RAHOVECI-PRIZRENI, STARTUESIT

Rahoveci - Prizreni, 5-shet e para

FBK Superliga

Rahoveci - Prizreni, 5-shet e para

01/03/19 @ 18:55

TRAJNERËT E SUPERLIGËS

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

FBK Superliga

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

15/04/21 @ 17:47

LIGA UNIKE

Lëndohet Dardan Berisha

FBK Superliga

Lëndohet Dardan Berisha

13/04/21 @ 16:37

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

12/04/21 @ 22:33

NGA GJAKOVA

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

FBK Superliga

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

12/04/21 @ 16:17

VËLLAZNIMI

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

FBK Superliga

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

11/04/21 @ 22:20

FAKT

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

FBK Superliga

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

11/04/21 @ 22:09

E FUNDIT

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

FBK Superliga

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

11/04/21 @ 21:49

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

11/04/21 @ 21:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

11/04/21 @ 20:58

PEJA - VËLLAZNIMI

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

FBK Superliga

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

11/04/21 @ 20:11


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga