Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PEJA

Ç1: Dixon me 17 pikë, Peja në epërsi

Ç1: Dixon me 17 pikë, Peja në epërsi


30 January, 2021 @17:22

Dion Dixon është duke shkëlqyer te Peja.

Rezultati pas 10 minutave lojë është 25-28 në favor të Pejës ndaj Trepçës.

Dixon aktualisht po shkëlqen me 17 pikë, kurse te Trepça, Drilon Hajrizi me 17 pikë gjithashtu


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga