Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - TREPÇA

Ç1: I ngushtë rezultati në ndeshjen Drita - Trepça

Ç1: I ngushtë rezultati në ndeshjen Drita - Trepça


25 September, 2021 @17:32

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen Drita - Trepça.

Edhe pse Trepça është favorite në këtë ndeshje, Drita pas 10 minutave lojë, arriti të luftojë në mënyrën më të mirë.

Rezultati është 18 - 23 për Trepçën.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga