Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - BASHKIMI

Ç1: Mysafirët në avantazh

Ç1: Mysafirët në avantazh


2 October, 2021 @17:36

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 17-25 për Bashkimin.

Julien Lewes me 9 pikë është më i dalluari deri më tani te Bashkimi, kurse te Rahoveci Nick Banyard me 5 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga