Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - RAHOVECI

Ç1: Rahoveci me epërsi dyshifrore

Ç1: Rahoveci me epërsi dyshifrore


3 November, 2021 @17:20

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 25-36 për Rahovecin.

Musab Mala me 11 pikë është më i dalluari te vreshtarët, kurse te Drita Isaiah Johson me 13 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga