Të gjitha lajmet

AS PRISHTINA - TREPÇA

Ç1: Rezultati i barabartë në çerekun e parë

Ç1: Rezultati i barabartë në çerekun e parë

14 October, 2020 @17:21

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen AS Prishtina - Trepça, rezultati është i barabartë 13-13.

Më i dalluari te AS Prishtina deri më tani është Alban Latifaj me 7 pikë, kurse te Trepça Besnik Azemi me 6 pikë.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: AS Prishtina - Trepça

14 October, 2020 @16:50

Janë caktuar pesëshet e para të AS Prishtinës dhe Trepçës, në ndeshjen e parë të Play Outit. AS PRISHTINA: Endrit…

AS PRISHTINA

Spaqi: Trepça favorite, ne do të japim maksimumin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @15:04

Trajneri i AS Prishtinës, Valentin Spaqi, për ndeshjen e Play Outit ndaj Trepçës, ka thënë se skuadra mitrovicase është favorite…

TREPÇA

Azemi: Do të luajmë me seriozitet ndaj AS Prishtinës

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @14:41

Njëri ndër lojtarët më të mirë në histori të Trepçës, Besnik Azemi, ka folur për ndeshjen e Play Outit kundër…

PLAY OUT / AS PRISHTINA - TREPÇA

Nesër ndeshja e parë e PlayOutit: AS Prishtina - Trepça

13 October, 2020 @14:11

Pas 7 muajve pushimi, Superliga kthehet me ndeshjen e Play-Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës. Ndeshja e parë…

NGA TAKIMI

Ekipet e Kosovës gati për Ligën Unike

Foto: FBK

12 October, 2020 @15:42

Të hënën në zyrat e FBK-së është mbajtur takimi mes drejtuesve të FBK-së e drejtorit të Ligës Unike dhe katër…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga