Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - TREPÇA

Ç1: Trepça me 8 pikë epërsi në Karagaç

Ç1: Trepça me 8 pikë epërsi në Karagaç


18 November, 2021 @19:16

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 20-28 për Trepçën kundër Pejës.

Gerald Blackshear me 6 pikë është më i dalluari te skuadra mitrovicase, kurse te Peja Tyrone White me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga