Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PEJA

Ç3: 23 pikë nga Dardan Berisha, ngushtohet epërsia

Ç3: 23 pikë nga Dardan Berisha, ngushtohet epërsia


18 September, 2021 @20:25

Peja ka ngushtuar epërsinë e Prishtinës në çerekun e tretë.

Rezultati aktual është 66-64 për Prishtinën.

Wendell Mitchell me 25 pikë është koshashënuesi më i mirë i Prishtinës, kurse te Peja Dardan Berisha po luan me 23 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga