Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - RAHOVECI

Ç3: Dominon Peja, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Dominon Peja, edhe 10 minuta lojë


26 September, 2021 @18:35

Dominimi i Pejës ka vazhduar edhe në çerekun e tretë.

Rezultati aktul është 74-56 në favor të Pejës.

Henrik Sirko me double-double prej 18 pikëve e 10 kërcime është më i dalluari te Peja, kurse te Rahoveci Milik Yarbrough me 21 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga