Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PEJA

Ç3: Këndellet Prishtina, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Këndellet Prishtina, edhe 10 minuta lojë


16 January, 2022 @18:19

Peja është shumë afër fitores kundër Prishtinës.

Pas 30 minutave lojë, rezultat është 61-77 në favor të Pejës.

Prishtina në këtë çerek u këndell dhe e uli epërsinë prej -26 pikëve në -16.

Tyrone White me 28 pikë është më i miri te Peja, kurse te Prishtina Wendell Mitchell me 19 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga