Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PRIZRENI

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Kthehet epërsia te Prishtina, edhe 10 minuta lojë


28 March, 2021 @20:21

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Prishtina Prizreni.

Rezultati aktual është 81-76 për Prishtinën.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga