Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PRIZRENI

Ç3: Ngushtohet epërsia, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Ngushtohet epërsia, edhe 10 minuta lojë


16 January, 2022 @20:19

Ngushtohet epërsia e Prizrenit ndaj Trepçës 59-64.

Trepça në çerekun e tretë e ngushtoi epërsinë për të shpresuar në çerekun e katërt.

Courtney Fells me 21 pikë e 10 kërcime është më i dalluari te Prizreni, kurse te Trepça Ty Cockfield me 16 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga