Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç3: Rahoveci ruan epërsinë

Ç3: Rahoveci ruan epërsinë


1 December, 2021 @20:35

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Rahoveci - Prishtina.

Rezultati aktual është 66-53 në të mirë të vreshtarëve.

Fisnik Rugova me 16 pikë është koshashënuesi më i mirë te Rahoveci, kurse te Prishtina Jan Palokaj me 13 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga