Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

Ç3: Thellohet epërsia në “Karagaç”, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Thellohet epërsia në “Karagaç”, edhe 10 minuta lojë


13 January, 2022 @20:16

Skuadra e Pejës ka thelluar epërsinë ndaj Bashkimit.

Pas 30 minutave lojë, rezultati është 80-48 në favor të Pejës.

Stephen Maxwell po luan me 18 pikë aktualisht te Peja, kurse te Bashkimi Valon Bunjaku me 17 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga