Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç3: Trepça afër finales

Ç3: Trepça afër finales


3 September, 2021 @20:24

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Trepça-Ylli,

Skuadra mitrovicase edhe në këtë çerek nuk e lëshoi epërsinë, derisa 10 minutëshi i tretë përfundoi me rezultat 60-49 për Trepçën.

Drilon Hajrizi e Samir Zekiqi me 12 pikë aktualisht janë më të mirët te skuadra mitrovicase, kurs te Ylli Brandon Randolph me 11 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës