Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Trepça - Ylli

Pesëshet e para: Trepça - Ylli


3 September, 2021 @18:49

Ndeshje e dytë e ditës së sotme në Superkupën e Kosovës, do të luhet në mes të Trepçës dhe Yllit nga ora 19:00.

Caktohen pesëshet startuese të dyja skuadrave.

TREPÇA: Amin Hot, Drilon Hajrizi, Andrew Gordon, Samir Zekiqi, Taurus Cockfield.

YLLI: Erjon Kastrati, Mikaile Tmusic, Brandon Randolph, Gëzim Morina, Barret Benson.


SUPERKUPA

Prizreni-16, finalisti i parë në Superkupë

Superkupa e Kosovës

Prizreni-16, finalisti i parë në Superkupë

03/09/21 @ 17:45

SUPERKUPA

Dardan Berisha me 17p, Prizreni me epërsi dyshifrore

Superkupa e Kosovës

Dardan Berisha me 17p, Prizreni me epërsi dyshifrore

03/09/21 @ 16:41

SUPERKUPA

Ç1:Berisha me 3 treshe, rezultati i ngushtë

Superkupa e Kosovës

Ç1:Berisha me 3 treshe, rezultati i ngushtë

03/09/21 @ 16:19

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Peja

Superkupa e Kosovës

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Peja

03/09/21 @ 15:49

SUPERKUPA

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

Superkupa e Kosovës

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

03/09/21 @ 10:53

SUPERKUPA

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

Superkupa e Kosovës

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

03/09/21 @ 10:48

SUPERKUPA

Prizreni-16, finalisti i parë në Superkupë

Superkupa e Kosovës

Prizreni-16, finalisti i parë në Superkupë

03/09/21 @ 17:45

SUPERKUPA

Dardan Berisha me 17p, Prizreni me epërsi dyshifrore

Superkupa e Kosovës

Dardan Berisha me 17p, Prizreni me epërsi dyshifrore

03/09/21 @ 16:41

SUPERKUPA

Ç1:Berisha me 3 treshe, rezultati i ngushtë

Superkupa e Kosovës

Ç1:Berisha me 3 treshe, rezultati i ngushtë

03/09/21 @ 16:19

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Peja

Superkupa e Kosovës

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Peja

03/09/21 @ 15:49

SUPERKUPA

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

Superkupa e Kosovës

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

03/09/21 @ 10:53

SUPERKUPA

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

Superkupa e Kosovës

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

03/09/21 @ 10:48

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 23:33

SUPERKUPA

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

Superkupa e Kosovës

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

02/09/21 @ 21:05

SUPERKUPA

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

Superkupa e Kosovës

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

02/09/21 @ 20:27

PRISHTINA

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

02/09/21 @ 20:01


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës