Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen


3 September, 2021 @10:53

Ndeshja e dytë e ditës së sotme në Superkupë, do të luhet në mes të Trepçës dhe Yllit.

Trepça në çerekfinale triumfoi ndaj Rahovecit, kurse Ylli e mposhti Bashkimin.

Këto dy skuadra luajtën 2 ndeshje miqësore para fillimit të Superkupës dhe që në të dy ndeshje kishte triumfuar Trepça. Ylli kësaj radhe do të hyjë me seriozitet më të madh në lojë, pas humbjeve në miqësore, ku do të kërkojë finalen e Superkupës.

Ndeshja do të luhet nga ora 19:00.


SUPERKUPA

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

Superkupa e Kosovës

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

03/09/21 @ 10:48

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 23:33

SUPERKUPA

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

Superkupa e Kosovës

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

02/09/21 @ 21:05

SUPERKUPA

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

Superkupa e Kosovës

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

02/09/21 @ 20:27

PRISHTINA

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

02/09/21 @ 20:01

SUPERKUPA

Epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë (Ylli - Bashkimi)

Superkupa e Kosovës

Epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë (Ylli - Bashkimi)

02/09/21 @ 19:47

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Trepça

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Trepça

02/09/21 @ 19:32

SUPERKUPA

Ç1: 2 epërsia në ndeshjen Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Ç1: 2 epërsia në ndeshjen Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 19:20

SUPERKUPA

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

Superkupa e Kosovës

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

03/09/21 @ 10:48

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 23:33

SUPERKUPA

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

Superkupa e Kosovës

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

02/09/21 @ 21:05

SUPERKUPA

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

Superkupa e Kosovës

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

02/09/21 @ 20:27

PRISHTINA

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

02/09/21 @ 20:01

SUPERKUPA

Epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë (Ylli - Bashkimi)

Superkupa e Kosovës

Epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë (Ylli - Bashkimi)

02/09/21 @ 19:47

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Trepça

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Trepça

02/09/21 @ 19:32

SUPERKUPA

Ç1: 2 epërsia në ndeshjen Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Ç1: 2 epërsia në ndeshjen Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 19:20

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 18:54

RAHOVECI 71-75 TREPÇA

Trepça rikthehet dhe triumfon ndaj Rahovecit

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Trepça rikthehet dhe triumfon ndaj Rahovecit

02/09/21 @ 17:54


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës