Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja


3 September, 2021 @10:48

Sot do të caktohen finalistët në Superkupën e Kosovës.

Ndeshja e parë gjysmëfinale do të luhet në mes të Prizrenit dhe Pejës.

Prizreni në çerekfinale e mposhti me lehtësi Dritën, derisa Peja triumfoi derbin kundër Prishtinës.

Ndeshja fillon nga ora 16:00.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës