Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Dardan Berisha me 17p, Prizreni me epërsi dyshifrore

Dardan Berisha me 17p, Prizreni me epërsi dyshifrore


3 September, 2021 @16:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Prizrenit-16 dhe Pejës.

Rezultati aktual është 47-37 në favor të skuadrës prizrenase.

Ivan Koljevic me 11 pikë aktualisht është më i dalluari te Prizreni. kurse te Peja Dardan Berisha me 17 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës