Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Peja

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Peja


3 September, 2021 @15:49

Ndeshja e parë gjysmëfinale të Superkupës, do të luhet në mes të Prizrenit-16 dhe Pejës nga ora 16:00.

Caktohen pesëshet e para të dyja skuadrave.

PRIZRENI-16: Ivan Koljevic, Arti Hajdari, Courtney Fells, Isaiah Johnson, Urim Zenelaj.

PEJA: Dardan Berisha, Arian Qallaku, Matt Neufeld, Henrik Sirko, Ilter Erdem.


SUPERKUPA

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

Superkupa e Kosovës

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

03/09/21 @ 10:53

SUPERKUPA

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

Superkupa e Kosovës

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

03/09/21 @ 10:48

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 23:33

SUPERKUPA

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

Superkupa e Kosovës

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

02/09/21 @ 21:05

SUPERKUPA

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

Superkupa e Kosovës

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

02/09/21 @ 20:27

PRISHTINA

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

02/09/21 @ 20:01

SUPERKUPA

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

Superkupa e Kosovës

Trepça “macë e zezë” në miqësore ndaj Yllit, kampioni kërkon finalen

03/09/21 @ 10:53

SUPERKUPA

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

Superkupa e Kosovës

Finalisti i parë në Superkupë, caktohet me duelin Prizreni-Peja

03/09/21 @ 10:48

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 23:33

SUPERKUPA

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

Superkupa e Kosovës

Ylli gjysmëfinalisti i fundit në Superkupë

02/09/21 @ 21:05

SUPERKUPA

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

Superkupa e Kosovës

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

02/09/21 @ 20:27

PRISHTINA

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

02/09/21 @ 20:01

SUPERKUPA

Epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë (Ylli - Bashkimi)

Superkupa e Kosovës

Epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë (Ylli - Bashkimi)

02/09/21 @ 19:47

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Trepça

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Trepça

02/09/21 @ 19:32

SUPERKUPA

Ç1: 2 epërsia në ndeshjen Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Ç1: 2 epërsia në ndeshjen Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 19:20

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

Superkupa e Kosovës

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

02/09/21 @ 18:54


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës