Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Me 8 pikë mbyllet pjesa e parë (Trepça-Ylli)

Me 8 pikë mbyllet pjesa e parë (Trepça-Ylli)


3 September, 2021 @19:46

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça-Ylli, në kuadër të gjysmëfinales së dytë në Superkupën e Kosovës.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 37-29 për Trepçën.

Samir Zekiqi aktualisht është më i miri te skuadra mitrovicase me 12 pikë. Ai ka shënuar 3 treshe në 4 tentime.

Në anën tjetër te Ylli Erjon Kastrati po luan me 10 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës