Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PEJA

Ç3: Trepça në epërsi, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Trepça në epërsi, edhe 10 minuta lojë


30 January, 2021 @18:19

Kanë mbetur edhe 10 minuta lojë, rezultati pas 30 minutave është 82-77 në të mirë të Trepçës kundër Pejës.

Drilon Hajrizi me 30 pikë është më i dalluari te skuadra mitrovicase, kurse te Peja Dion Dixon me 28 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga