Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - TREPÇA

Ç3: White i pakapshëm me 32p, edhe 10 minuta lojë

Ç3: White i pakapshëm me 32p, edhe 10 minuta lojë


18 November, 2021 @20:13

Me perforcmancën fenomenale të Tyrone White, Peja është në epërsi (78-69).

White është duke shkëlqyer me 32 pikë, 8 kërcime e 7 asistime te Peja, kurse te Trepça Ty Cockfield me 18 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga