Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - YLLI

Ç3: Ylli 10 minuta larg fitores

Ç3: Ylli 10 minuta larg fitores


10 October, 2021 @20:07

Pas 30 minutave lojë, rezultati në ndeshjen Drita - Ylli është 41-77 në të mirë të skuadrës suharekase.

Barret Benson është duke luajtur me 27 pikë e 11 kërcime te Ylli, kurse te Drita Marcus Mayers me 16 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga