Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - CHEMNITZ

Chemnitz shpërthen në çerek të dytë

Chemnitz shpërthen në çerek të dytë


23 November, 2022 @19:13

Pas çerekut të parë të përfunduar me rezultat të barabartë 24-24, skuadra gjermane Chemnitz ka shpërthyer në çerek të dytë me 13-34 për të shkuar në pushim pjesëlojësh ndaj Yllit, 37-58.

Më efikasi te Ylli pas pjesës së parë të ndeshjes është Jay Threatt me 9 pikë të shënuara, ndërsa te gjermanët Mindaugas Susinskas ka shënuar 13 për të qenë më i disponuari në lojë aktualisht.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga