Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: KBF PRISHTINA - KBF BASHKIMI

Dallimi 4 pikë, për trofe vendoset në çerek të fundit

Dallimi 4 pikë, për trofe vendoset në çerek të fundit


13 February, 2022 @16:18

Basketbollistet e Bashkimit duke luajtur një mbrojtje të fortë kanë marrë çerekun e tretë të ndeshjes me 13-24 për të hyrë në çerekun final të ndeshjes me rezultat 44-48 në të mirë të tyre karshi prishtinaseve.

Sara Vraniqi po shkëlqen te Bashkimi, duke shënuar 14 pikë deri tash, që ka bërë edhe ekipi të dalë në epërsi.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës