Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TEUTA - YLLI

Dallimi thuajse i njëjtë, Ylli pranë finales

Dallimi thuajse i njëjtë, Ylli pranë finales


16 October, 2021 @18:27

Posa ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes mes Teutës dhe Yllit, ndërsa suharekasit kanë arritur të ruajnë epërsinë e tyre, bile e kanë shtuar edhe për një pikë.

Çereku i tretë ka përfunduar me afro 50 pikë të shënuara në lojë, ku Teuta shënoi 23 e Ylli 24, për të hyrë në 10-minutëshin e fundit të ndeshjes me rezultatin Teuta 57-66 Ylli.

Më efikasi në ndeshje deri tash është Gëzim Morina, me 21 pikë të shënuara.

Raporti i plotë pas fundit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike