Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

OT2: TREPCA - PEJA

Dardan Berisha shpëton Pejën, edhe 5 minuta tjera

Dardan Berisha shpëton Pejën, edhe 5 minuta tjera


12 May, 2022 @23:19

Dardan Berisha duke shënuar në fund të vazhdimeve, ka dërguar edhe një herë ndeshjen në vazhdime.

Do të luhet edhe vazhdimi i dytë në ndeshje (95-95).


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga