Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Direkt: Shqipëria-Luksemburgu

Direkt: Shqipëria-Luksemburgu


25 November, 2021 @18:02

Posa ka nisur ndeshja e parë parakualifikuese drejt FIBA Eurobasket 2025, ndërsa Shqipëria është vendase kundër Luksemburgut sonte.

Ndeshjen mund ta ndiqni këtu:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga