Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - PRISHTINA

Dominimi total i Yllit, mbyllet pjesa e parë

Dominimi total i Yllit, mbyllet pjesa e parë


3 October, 2021 @18:00

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Prishtinës.

Rezultati pas 20 minutave lojë është 55-30 për Yllin.

3 lojtarë te Ylli aktualisht po luajnë me pikë dyshifrore. Gëzim Morina me 17 pikë, Erjon Kastrati me 12 pikë dhe Mikaile Tmusic me 11 pikë.

Te Prishtina Meriton Ismaili shkëlqeu në çerekun e dytë duke shënuar 15 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga