Të gjitha lajmet

TRANSFER

Drita zyrtarizon dy përforcimet

Drita zyrtarizon dy përforcimet


13 January, 2021 @13:01

Skuadra e Dritës sot ka zyrtarizuar dy përforcimet e saja.

Klubit gjilanas i janë bashkuar ish basketbollisti i tyre, Arian Memeti dhe fundori amerikan Xzavier Barmore.

Transferimet e tyre ditë më parë e kishte njoftuar edhe TopSporti.com.

Amerikani Barmore ka arritur në Gjilan dhe i është bashkuar ekipit.

Drita garon në Ligën e Parë të Kosovës dhe është një ndër pretendentet kryesore për inkuadrim në Superligë.


BERISHA & BOJKU

Feronikeli siguron shërbimet e dyshes pejane

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Feronikeli siguron shërbimet e dyshes pejane

15/01/21 @ 18:27

TRANSFER

Sollova te Vëllaznimi

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Sollova te Vëllaznimi

15/01/21 @ 18:12

TRANSFERIMET

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Të gjitha përforcimet e afatit kalimtar të janarit

15/01/21 @ 17:51

ISTOG

Istogu zyrtarizon përforcimin e fundit

FBK Liga e Parë/Transfere

Istogu zyrtarizon përforcimin e fundit

15/01/21 @ 15:54

ISTOG

Istogu për herë të parë merr një amerikan

FBK Liga e Parë/International/Transfere

Istogu për herë të parë merr një amerikan

14/01/21 @ 15:05

SUPERLIGA

Vëllaznimi liron edhe një basketbollist

FBK Liga e Parë

Vëllaznimi liron edhe një basketbollist

13/01/21 @ 16:23

TRANSFER

Istogu transferon qendrën e talentuar

FBK Liga e Parë

Istogu transferon qendrën e talentuar

13/01/21 @ 15:22

"MIZAHIR ISMA" HAT-TRICK PËR ORGANIZIM

Final 8 i Kupës, për herë të tretë me radhë në Rahovec

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Final 8 i Kupës, për herë të tretë me radhë në Rahovec

12/01/21 @ 23:55

ISTOGU

Istogu përforcon trapezin

FBK Liga e Parë

Istogu përforcon trapezin

12/01/21 @ 22:31

ISTOGU

Istogu s’do të qëndrojë duarkryq në afatin kalimtar

FBK Liga e Parë

Istogu s’do të qëndrojë duarkryq në afatin kalimtar

12/01/21 @ 13:07


Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë