Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

Edhe Rahoveci nis përgatitjet

Edhe Rahoveci nis përgatitjet


3 January, 2022 @18:36

Sikurse Bashkimi, edhe skuadra e Rahovecit ka filluar sot stërvitjet për pjesën e dytë të stinorit.

Rahoveci sot ka emëruar edhe trajnerin e ri të skuadrës, Ljupcho Malinkov.

TABELA AKTUALE

Rahoveci aktualisht ka 3 fitore e 11 humbje në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga