Të gjitha lajmet

ALL STAR 2020

Fillojnë votimet për ALL STAR 2020 në NBA

Fillojnë votimet për ALL STAR 2020 në NBA

25 December, 2019 @19:15

Kanë filluar votimet online për t’i caktuar pesëshet e para në All Starin 2020 të NBA-së.

Në webfaqen nba.com mund t’i votoni 10 lojtarë të NBA-së që dëshironi t’i shihni në parket në mbrëmjen All-Star.

All Stari 2020 do të mbahet në Chicago, ku do të fillojë më 14 shkurt, derisa ndeshja e madhe do të luhet më 16 shkurt 2020.

HALL OF FAME 2020

Bryant, Duncan dhe Garnett në “Hall of Fame”

5 April, 2020 @0:13

Hall of fame, është një çmim që është krijuar për nder të krijuesit të basketbollit, James Naismith. Këtë çmim e…

MITCHELL / GOBERT

Shërohen dy lojtarët e Utah Jazzit

27 March, 2020 @22:11

Dy yjet e skuadrës Utah Jazz, Donovan Mitchell dhe Rudy Gobert, që ishin të sëmuar nga coronavirusi, janë shëruar plotësisht. …

CORONAVIRUS

2 lojtarë të Lakersave pozitiv në coronavirus

20 March, 2020 @12:34

Numri i të infektuarve nga coronavirus në NBA, është ngritur në 14. Sipas mediave amerikane, 2 lojtarë nga skuadra e…

KEVIN DURANT

Kevin Durant pozitiv në coronavirus

18 March, 2020 @0:26

Super ylli i Brooklyn Netsit, Kevin Durant, është testuar pozitiv në coronavirus. Gjendja e Durantit është e mirë, derisa ka…

CORONAVIRUS

NBA ndërpren sezonin, pasi basketbollisti del pozitiv në test të Coronavirusit

12 March, 2020 @12:04

Zyrtarisht edhe liga më e fuqishme e basketbollit në botë, NBA, ka ndërprerë aktivitet e sezonit 2019/20. Deri në…

Të gjitha lajmet nga NBA